Teremfoglalások:
Box

Tenisz verseny

A BME Tenisz Klub karok közti csapatbajnokságának tavaszi fordulója április 7. hétfőn kezdetét veszi! Regisztrálni a Műegyetemi Tenisz Portálon lehet: www.teniszklub.bme.hu (bejelentkezés gomb, utána regisztráció). Regisztráció után jelentkezni a tavaszi fordulóra úgy tudsz, hogy a "Csapatbajnokság" fülön megadod, hogy mely időpontokban tudnál játszani a karod csapatában, és alul a zöld "Jelentkezés" gombra kattintasz.

A nevezési díj a tavaszi fordulóra 2500 Ft, amiért cserébe kapsz egy cső Wilson teniszlabdát, és körülbelül 6 órát játszol a BME salakos pályáin júniusig szabad téren!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: ÁPRILIS 6. !!!

Regisztrálj mielőbb a Műegyetemi Tenisz Portálon, hogy bekerülj az adatbázisunkba, és a fejleményekről, teendőkről e-mail-ben értesíteni tudjunk!

Facebook oldalunkon az eddigi fordulókról láthatsz képeket:

Regisztrálj, és utána naprakész információkat fogsz kapni a szerepléshez való teendőkről!

Ha nem szeretnél részt venni a tavaszi fordulóban, akkor is megéri regisztrálni, hisz lehet, hogy a portál segítségével találod meg a tudás szintednek megfelelő teniszpartnert!

alt text

example-1